Publications Office of the EU
Ranska-Arles: Siivouspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Arles: Siivouspalvelut

  • Julkaistu
    04/08/2021
  • Määräaika
    27/09/2021
  • Tarjousten avaaminen
    27/09/2021
  • Sopimus tehty
    25/11/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
communauté d'agglomération ACCM
Suorituspaikka
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,240,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
258,404.03 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
2021-013
Kuvaus

le présent accord-cadre est divisé en lots géographiques comme suit:- lot no1: Arles.- Lot no2: Saint-Martin-De-Crau.- Lot no3: Tarascon.Chacun des lots donnera lieu à un marché composite:- partie 1 Forfaitaire :Ces prestations seront réglées par application des prix forfaitaires indiqués dans la Décomposition du Prix Global et Forfaitaire (Dpgf) et seront réalisées dans les conditions définies au Cctp.- Partie 2 A Bons De Commande :Ces prestations seront réglées par application des prix unitaires indiqués dans le Bpu et seront réalisées dans les conditions définies au Cctp.La partie à bons de commande est conclu sans montant minimum et avec un montant maximum de 10.000 Eur Ht pour chacun des lots.L'ensemble des sites et des prestations techniques sont détaillés dans le Cahier des Clauses Techniques Particulières (Cc

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marchespublics.agglo-accm.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/09/2021 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.