Publications Office of the EU
Tšekki-Plzeň: Jätteisiin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Plzeň: Jätteisiin liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    20/08/2016
  • Määräaika
    01/12/2016
  • Sopimus tehty
    30/01/2017
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Česká republika – Státní pozemkový úřad
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ03 Jihozápad
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,307,762.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,402,668.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
2VZ4278/2016-504202
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky je odstranění stávající skládky pryskyřice, která se nachází v průmyslové oblasti na okraji Města Bělá nad Radbuzou, na pozemku p.č. č. 1588/3 a 1659/12 dle KN. Z odebraného vzorku pryskyřice bylo chemickými analýzami zjištěno, že se jedná o asfalt (katalogové číslo odpadu 17 03 02) klasifikován jako odpad ostatní (O). Před započetím vlastních prací na odstranění asfaltu bude zhotovitelem provedena příprava pozemku, která spočívá zejména v odstranění všech náletových dřevin rostoucích na ploše asfaltu. Práce na odstranění asfaltu budou tedy spočívat v rozbití (na kusovitost, s níž bude možná manipulace) asfaltu, jeho vysbírání z povrchu terénu, naložení na dopravní prostředek a odvoz na dodavatelem zvolenou skládku.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
7,307,762.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
7,402,668.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ekoinvest Sokolov spol. s r.o.
Postiosoite: Kostelní Bříza 20
Paikkakunta: Březová
Postinumero: 356 01
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.