Publications Office of the EU
Tulosta palveluna - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tulosta palveluna

  • Julkaistu
    18/03/2026
  • Määräaika
    23/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    24/04/2026
  • Sopimus tehty
    02/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SE224 Skåne län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, pyytää kiinnostuneita toimittajia jättämään tarjouksia Print as a service -hankinnasta.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/04/2026 01:00
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
5,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Perfect Print Sverige AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Stockholm
Postinumero: 18766
Maa:
Virallinen nimi: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Postiosoite:
Paikkakunta: KISTA
Postinumero: 16446
Maa:
Virallinen nimi: Ricoh Sverige AB
Postiosoite:
Paikkakunta: SOLNA
Postinumero: 17129
Maa:
Virallinen nimi: Citedo AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Johanneshov
Postinumero: 12162
Maa:
Virallinen nimi: Avoki Solutions AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Solna
Postinumero: 16973
Maa:
Virallinen nimi: Technix IT AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Nacka
Postinumero: 13131
Maa:
Virallinen nimi: Canon Svenska Aktiebolag
Postiosoite:
Paikkakunta: Stockholm
Postinumero: 16988
Maa:
Virallinen nimi: itm8 Sverige AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Malmö
Postinumero: 21532
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.