Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Livsmedel kaffe och te

  • Julkaistu
    08/02/2024
  • Määräaika
    20/02/2024
  • Tarjousten avaaminen
    21/02/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
03131100 Kahvipavut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
124,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
816/23
Kuvaus

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/02/2024 00:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
CPV-koodi

03131100 - Kahvipavut

15842210 - Kaakaojuoma

15860000 - Kahvi, tee ja vastaavat tuotteet

15864000 - Tee- ja matevalmisteet

15863000 - Tee

Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
124,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Compass Group AB
Postiosoite:
Paikkakunta: SOLNA
Postinumero: 17123
Maa:
Virallinen nimi: Kahls Kaffe Aktiebolag
Postiosoite:
Paikkakunta: VÄSTRA FRÖLUNDA
Postinumero: 42131
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.