Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Ballymena: Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Yhdistynyt kuningaskunta-Ballymena: Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut

  • Sopimus tehty
    09/09/2013
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,000,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
423,735.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
CASTLE TOWER NEW SCHOOL- Manhatten Reference 9427
Kuvaus

The NEELB invited applications from architect lead design teams (comprising Architect, Quantity Surveyor, Structural, Civil, Mechanical and Electrical Engineers, CDM Coordinator), for inclusion on a select list to be invited to tender for the construction of a new special school in Ballymena, estimated construction value GBP 15 million.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,000,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
423,735.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Isherwood and Ellis Architects
Postiosoite: 15 Malone Road
Paikkakunta: Belfast
Postinumero: BT9 6RT
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.