Publications Office of the EU
PL-Varsova: Alueverkkopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

PL-Varsova: Alueverkkopalvelut

  • Julkaistu
    29/03/2011
  • Määräaika
    05/05/2011
  • Tarjousten avaaminen
    05/05/2011
  • Sopimus tehty
    23/05/2011
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72720000 Alueverkkopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,528,800.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
16,424,100.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
GDDKiA-BOA-WI/ZPU-dc-2812-20-2/10
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług operatora korporacyjnej sieci rozległej (Sieci WAN) dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Usługa świadczona będzie w technologii IP VPN / MPLS, zgodnie z wymaganiami określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Sieć WAN obejmuje 136 lokalizacji w jednostkach organizacyjnych GDDKiA we wszystkich województwach.
Do zakresu przedmiotu zamówienia należy również przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego w zakresie wynikającym ze szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/05/2011 11:15
Suorituspaikka
CPV-koodi

72720000 - Alueverkkopalvelut

80000000 - Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut

80500000 - Ammattikoulutuspalvelut

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
13,528,800.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
16,424,100.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.