-
Julkaistu27/03/2020
-
Määräaika26/05/2020
-
Tarjousten avaaminen26/05/2020
-
Sopimus tehty23/10/2020
-
Tänään05/09/2026
Näytönluku
Alankomaat-Haag: Defibrillaattori
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake de levering van AED's en aanverwante producten en diensten.
Het Ministerie van Defensie heeft bij aanvang van de overeenkomst ongeveer 1 000 000 EUR beschikbaar voor de aanschaf van circa 1 000 AED’s. Het Ministerie van Defensie houdt rekening dat naast de kosten voor de aanschaf van de apparaten er nog circa 20 % extra budget nodig is voor de instandhouding. Het aantal AED’s kan oplopen tot een maximum van 3 500 AED’s indien de omstandigheden daar aanleiding toe geven en er extra budgetten vrijgegeven worden.
Virallinen nimi: Ministerie van Defensie
Kansallinen rekisterinumero: 27370985
Postiosoite: Kalvermarkt 32
Paikkakunta: Den Haag
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 2511 CB
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Koen Veltman
Pääosoite: http://www.defensie.nl
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.