Publications Office of the EU
Ranska-Nancy: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Nancy: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset

  • Julkaistu
    29/05/2018
  • Määräaika
    05/07/2018
  • Tarjousten avaaminen
    06/07/2018
  • Sopimus tehty
    24/10/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ville de Nancy
Suorituspaikka
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,280,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
320,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
Nancy-2018-40
Kuvaus

Transports collectifs dans le cadre des activités de la ville de Nancy.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ville de Nancy
Postiosoite: Place Stanislas — CO nº 1
Paikkakunta: Nancy Cedex
NUTS-koodi: FRF31
Postinumero: 54035
Maa: FRA
Pääosoite: https://www.nancy.fr/entreprises/marches-publics-493.html/
Sähköisesti:
https://marchespublics.grand-nancy.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=6886&orgAcronyme=nancy
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/07/2018 08:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.