Publications Office of the EU
Ranska-Sada: Opetuslaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Sada: Opetuslaitteet

  • Julkaistu
    01/03/2019
  • Määräaika
    28/03/2019
  • Tarjousten avaaminen
    29/03/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Commune de Sada
Suorituspaikka
NUTS code: FRY50 Mayotte
Ostajan sijainti
NUTS code: FRY50 Mayotte
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39162100 Opetuslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
600,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

La présente consultation est passée dans le cadre d'un groupement de commandes, composé de la ville de SADA (coordonnateur), le Centre communal de l'action sociale (CCAS) et la caisse des écoles de SADA. Elle a pour objet de permettre à chacun des adhérents de commander des fournitures administratives auprès du titulaire. Ces 2 derniers membres sont des établissements publics territoriaux.
Le coordonnateur du groupement de commandes est: commune de SADA. Il aura en charge la passation, la signature et la notification de l'accord-cadre. Chaque membre devra suivre l'exécution de l'accord-cadre.
Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Direction du service technique
Postiosoite: place de l'Hôtel de Ville
Paikkakunta: Sada
NUTS-koodi: FRY50
Postinumero: 97640
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.mairiedesada.fr/
Sähköisesti:
https://www.marches-securises.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/03/2019 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.