-
Julkaistu30/01/2018
-
Määräaika08/03/2018
-
Tarjousten avaaminen08/03/2018
-
Sopimus tehty01/05/2018
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Alankomaat-Assen: Opetuslaitteet
De afgelopen vier (4) jaar bedroeg de totale omzetwaarde van Lesmethoden en gebruiksmaterialen van Opdrachtgever gemiddeld ongeveer 290 000,00 EUR exclusief BTW per jaar. Eerdergenoemd bedrag dient ter indicatie en biedt geen enkele garantie voor de komende jaren.
Deze eerder genoemde indicatie van 290 000,00 EUR exclusief BTW is ongeveer als volgt uitgesplitst:
— Lesmethoden: 240 000,00 EUR,
— Kernassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Randassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Spel- en ontwikkelmateriaal: 10 000,00 EUR.
Eerdergenoemde bedragen dienen ter indicatie en bieden geen enkele garantie voor de komende jaren.
Virallinen nimi: Stichting Plateau Integrale Kindcentra Assen
Kansallinen rekisterinumero: 292078231
Postiosoite: Laak 1
Paikkakunta: Assen
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 9406HX
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Tim van der Zande
Pääosoite: http://www.plateau-assen.nl
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/9f93315f274ac292647b91e0af81c97e
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Postiosoite: Nijverheidsstraat 45
Paikkakunta: Rijssen
Postinumero: 7461 AD
Maa: NLD
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.