Publications Office of the EU
Ranska-Angoulême: Hissien huoltopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Angoulême: Hissien huoltopalvelut

  • Julkaistu
    06/07/2021
  • Määräaika
    01/09/2021
  • Tarjousten avaaminen
    02/09/2021
  • Sopimus tehty
    25/11/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
commune d'angoulême
Suorituspaikka
NUTS code: FRI31 Charente
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI31 Charente
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50750000 Hissien huoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
212,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
212,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
VA-21038
Kuvaus

en application des articles L2113-6 et 7 du Code de la commande publique, un groupement de commande a été constitué et une convention a été établie. Elle fixe le cadre juridique nécessaire à la passation de l'accord-cadre. Elle désigne la ville d'angoulême comme coordonnateur. A ce titre, la ville d'angoulême a pour mission d'organiser l'ensemble des opérations de sélection pour les membres du groupement. Par ailleurs, conformément à l'article L2113-7 du Code de la commande publique, le coordonnateur est chargé de signer et de notifier l'accord-cadre, chaque membre du groupement, pour ce qui le concerne, s'assurant de sa bonne exécution. Les membres du groupement sont la ville d'angoulême et le CCAS d'angoulême

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=567587&orgAcronyme=s4m
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/09/2021 10:00
Ostajat
centre Communal d''action Sociale
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
212,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
212,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: otis
Postiosoite: route de Vars
Paikkakunta: Gond Pontouvre
Postinumero: 16160
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.