Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Yhdyskuntasuunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Yhdyskuntasuunnittelupalvelut

  • Sopimus tehty
    19/04/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Suorituspaikka
NUTS code: BG411 София (столица)
Ostajan sijainti
NUTS code: BG411 София (столица)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71410000 Yhdyskuntasuunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,950.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Изработване на проект за ПУП-ИПР за изграждане на корекция на река "Михайловска" и озеленяване за части от м. "кв. Михайлово", м. "Бански рид" и м. "Бански рид - балнеоложка зона", район "Банкя", Столична община

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
8,950.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
Postiosoite: ул. Сердика №.5 ет.4 и 5
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1000
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.