Publications Office of the EU
Alankomaat-Diemen: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Diemen: Rakennustyöt

  • Julkaistu
    16/12/2019
  • Määräaika
    31/01/2020
  • Sopimus tehty
    21/07/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gemeente Diemen
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL Nederland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,800,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,800,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
10950
Kuvaus

Deze opdracht handelt over de aanbestedingsprocedure voor de nieuwbouw van een multifunctionele
Accommodatie (MFA), te weten een sporthal, aan de Prins Bernardlaan te Diemen.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Gemeente Diemen
Kansallinen rekisterinumero: 222586473
Postiosoite: D.J. Den Hartoglaan 1
Paikkakunta: Diemen
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 1111 ZB
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Bbn adviseurs
Pääosoite: http://www.diemen.nl
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/6eb8873935c795bbe5e5e97074e9f80a
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
6,800,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
6,800,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Wind Design & Build bv
Postiosoite: Burgemeester Wuiteweg 35
Paikkakunta: Drachten
Postinumero: 9203 KA
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.