Publications Office of the EU
Eristys ja palontorjunta - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Eristys ja palontorjunta - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Julkaistu
    13/03/2026
  • Määräaika
    17/04/2026
  • Sopimus tehty
    24/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45321000 Lämpöeristystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
85,508.09 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
PR1184129-3900-B
Kuvaus

Eristys ja palontorjunta - 70-00211-3900-21

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabe.fraunhofer.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://vergabe.fraunhofer.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
85,508.09 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Prisma Bauisolierung GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Schönefeld
Postinumero: 12529
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.