Publications Office of the EU
Espanja-Moguer: Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Moguer: Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    07/10/2022
  • Määräaika
    02/11/2022
  • Tarjousten avaaminen
    03/11/2022
  • Sopimus tehty
    08/03/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Suorituspaikka
NUTS code: ES615 Huelva
Ostajan sijainti
NUTS code: ES615 Huelva
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911000 Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,380,165.29 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
904,517.12 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
LIMPIEZA DE EDIFICIOS MUNICIPALES
Kuvaus

La ejecución del servicio de limpieza ordinaria de los edificios y dependencias municipales que se relacionan y detallan en el Pliego de prescripciones técnicas.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Kansallinen rekisterinumero: P2105000J
Postiosoite: Plaza del Cabildo, 1
Paikkakunta: Moguer
NUTS-koodi: ES615
Postinumero: 21800
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Pääosoite: http://www.aytomoguer.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/11/2022 12:15
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,380,165.29 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
904,517.12 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SACYR FACILITIES, S.A.
Postiosoite: Condesa de Venadito, 7
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28027
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.