Publications Office of the EU
Tšekki-Chlumec: Sähköajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Chlumec: Sähköajoneuvot

  • Julkaistu
    14/05/2020
  • Määräaika
    17/06/2020
  • Tarjousten avaaminen
    17/06/2020
  • Sopimus tehty
    26/08/2020
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Suorituspaikka
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144900 Sähköajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,790,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,500,000.00 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
A734 a A738
Kuvaus

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/06/2020 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.