Publications Office of the EU
PL-Chorzów: Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Chorzów: Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet

  • Julkaistu
    10/07/2012
  • Määräaika
    16/08/2012
  • Tarjousten avaaminen
    16/08/2012
  • Sopimus tehty
    10/09/2012
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34630000 Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,070,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,389,810.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
UE/ZUR/440/2012
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa napędów asynchronicznych oraz elektrycznych przetwornic statycznych do wagonów tramwajowych typu 105 N” w ramach realizacji Projektu: „Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej w Aglomeracji Górnośląskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, POIŚ.07.03.00-00-012/11 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/08/2012 10:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
11,070,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
10,389,810.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Morgowa 11
Paikkakunta: Łódź
Postinumero: 91-223
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.