Publications Office of the EU
Ranska-Pariisi: Kyselytutkimuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Pariisi: Kyselytutkimuspalvelut

  • Julkaistu
    29/10/2021
  • Määräaika
    07/12/2021
  • Sopimus tehty
    23/02/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
cnfpt
Suorituspaikka
NUTS code: FR101 Paris
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79311000 Kyselytutkimuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
397,670.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ach21062
Kuvaus

le Cnfpt a décidé de s'adjoindre les compétences d'un bureau d'études spécialisé en efficacité énergétique pour la réalisation du Schéma Directeur Décret Tertiaire et l'établissement du/des dossiers techniques défini par le Décret no 2019-771 du 23 juillet 2019 et par l'arrêté du 10 avril 2020 et 17 janvier 2021.Phase préalable - réunion de lancementphase 1 - définition de l'année de référence (durée de 4 mois à compter de la notification du marché)les phases suivantes seront déclenchées par ordre de service :Phase 2 - etude énergétique de l'existantphase 3 - analyse et traitement des donnéesphase 4 - actions d'améliorationsphase 5 - modulation des objectifs & élaboration de plans d'actionsphase 6 - synthèse des Schémas Directeurs Décret Tertiaire (patrimoine multi sites)phase 7 - établissement et publication des dossiers techniques sur la plateforme Operat

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marches-publics.info
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
397,670.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: acceo
Postiosoite: che de Font Sereine
Paikkakunta: Gémenos
Postinumero: 13420
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.