Publications Office of the EU
E-Coruña: Koneiston korjaus ja huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

E-Coruña: Koneiston korjaus ja huolto

  • Julkaistu
    17/11/2011
  • Määräaika
    26/12/2011
  • Sopimus tehty
    09/03/2012
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Diputación Provincial de A Coruña
Suorituspaikka
NUTS code: ES111 A Coruña
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45259000 Koneiston korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
108,895.76 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
347,813.04 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
7815/2011
Kuvaus

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi

45259000 - Koneiston korjaus ja huolto

09000000 - Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet

50000000 - Korjaus- ja huoltopalvelut

50700000 - Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto

50720000 - Keskuslämmitysjärjestelmän korjaus ja huolto

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
108,895.76 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
347,813.04 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Postiosoite: Camiño da Cima, 24 Baixo
Paikkakunta: Ourense
Postinumero: 32004
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.