Publications Office of the EU
Puola-Łódź: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Łódź: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    22/02/2014
  • Määräaika
    02/04/2014
  • Tarjousten avaaminen
    02/04/2014
  • Sopimus tehty
    29/09/2014
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Suorituspaikka
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,671,202.80 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,591,593.84 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
25/ZP/14
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/04/2014 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,671,202.80 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
1,591,593.84 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Komtur Polska Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Puławska 405a
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-801
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.