Publications Office of the EU
Suomi-Vaasa: Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomi-Vaasa: Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut

  • Sopimus tehty
    27/06/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: FI1D5 Keski-Pohjanmaa
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80400000 Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
120,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
120,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
POHELY/1883/05.02.07/2010
Kuvaus

Työvoimapoliittinen aikuiskoulutus.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
120,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
120,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Konsultointi Risto Ala-Korpi
Postiosoite: Pitkänsillankatu 20 B 25
Paikkakunta: Kokkola
Postinumero: 67100
Maa: FIN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.