Publications Office of the EU
Münster, Yorkin muutostyö, peruskoulun ja urheiluhallin rakentaminen; parketti - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Münster, Yorkin muutostyö, peruskoulun ja urheiluhallin rakentaminen; parketti

  • Julkaistu
    09/09/2024
  • Määräaika
    30/09/2024
  • Tarjousten avaaminen
    30/09/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45432113 Parkettilattian asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
ZV24-123
Kuvaus

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH on vastuussa Yorkin ja Oxfordin kasarmien muuttamisesta Münsterin kaupungin edunvalvojiksi. Tilaus tehdään NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH:n ja Münsterin kaupungin puolesta. Tilaaja NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH aikoo - Münsterin kaupungin edunvalvoja - toteuttaa neljän ruokalajin peruskoulun rakentamisen, johon sisältyy kahden ruokalajin urheiluhalli entisellä Yorkin kasarmialueella Münster Gremmendorfissa. Entisen ilmauutiskasarmin paikalle rakennetaan noin 1 800 uutta asuntoa noin 50 hehtaarin alueelle. Samalla alueelle suunnitellaan lukuisia sosiaalisia infrastruktuureja.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/09/2024 10:00
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.