Publications Office of the EU
UK-Newcastle upon Tyne: Teollisuuskoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

UK-Newcastle upon Tyne: Teollisuuskoneet

  • Sopimus tehty
    06/08/2010
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: UKC22 Tyneside
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42000000 Teollisuuskoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,170,000.15 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
001739
Kuvaus

Hire of operated & non-operated heavy plant.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi

42000000 - Teollisuuskoneet

43000000 - Kaivos- ja louhintakoneet, rakennuslaitteistot

60180000 - Tavarankuljetusajoneuvojen vuokraus kuljettajan kanssa

60000000 - Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)

60181000 - Kuorma-autojen vuokraus kuljettajan kanssa

45000000 - Rakennustyöt

60100000 - Tieliikennepalvelut

60182000 - Teollisuusajoneuvojen vuokraus kuljettajan kanssa

45510000 - Nostureiden vuokraus käyttäjän kanssa

45500000 - Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,170,000.15 GBP
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.