Publications Office of the EU
Eristävät piikit estävät lintujen laskeutumisen sähköinfrastruktuuriin - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Eristävät piikit estävät lintujen laskeutumisen sähköinfrastruktuuriin

  • Julkaistu
    12/08/2025
  • Määräaika
    05/09/2025
  • Peruttu
    27/11/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31650000 Eristystarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
104,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
43-M-345/25
Kuvaus

Eristävät piikit estävät lintujen laskeutumisen sähköinfrastruktuuriin

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/09/2025 10:00
Myöntämisperuste
Cijena ponude
Arvioitu arvo
104,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.