Publications Office of the EU
Procurement of an excavator for Vefsn municipality - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procurement of an excavator for Vefsn municipality

  • Julkaistu
    21/03/2024
  • Määräaika
    04/04/2024
  • Tarjousten avaaminen
    04/04/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Vefsn Kommune
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
43261000 Yksikauhaiset kaivinkoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,500,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2024/1501
Kuvaus

The tender enquiry is for the delivery of a new wheeled machine for Vefsn kommune. See the attached requirement specifications for further details.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/04/2024 12:00
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
3,500,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.