Publications Office of the EU
Ranska-Pariisi: Äänieristystyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Pariisi: Äänieristystyöt

  • Julkaistu
    23/10/2018
  • Määräaika
    09/11/2018
  • Sopimus tehty
    04/10/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
RATP
Suorituspaikka
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45323000 Äänieristystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
600,406.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
609,823.30 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
DHA_2018MOP13527
Kuvaus

Aménagements électriques et acoustiques dans la salle des billets avec création d'un cheminement acoustique et lumineux.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: RATP
Kansallinen rekisterinumero: 77566343801906
Postiosoite: LAC B916 — 54 quai de la Rapée
Paikkakunta: Paris Cedex 12
NUTS-koodi: FR101
Postinumero: 75599
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Hélène Lhez
Pääosoite: www.ratp.fr
Sähköisesti:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
600,406.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
609,823.30 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SRC
Postiosoite: 90 rue Louis Ampère
Paikkakunta: Neuilly-sur-Marne
Postinumero: 93330
Maa: FRA

Virallinen nimi: SEG
Postiosoite: 80 rue de l'Étoile
Paikkakunta: Bobigny
Postinumero: 93000
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.