Publications Office of the EU
Ranska-Sevran: Koulukalusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Sevran: Koulukalusteet

  • Julkaistu
    14/01/2017
  • Määräaika
    01/03/2017
  • Peruttu
    06/10/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Commune de Sevran
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39160000 Koulukalusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
390,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
17-1934
Kuvaus

Fourniture, livraison et installation de mobilier et matériel éducatif.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Commune de Sevran
Postiosoite: 28 avenue du Général Leclerc
Paikkakunta: Sevran
NUTS-koodi: FR106
Postinumero: 93270
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.ville-sevran.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/03/2017 14:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.