Publications Office of the EU
Ruotsi-Kiruna: Rapistuneiden rakennusten kunnostaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Kiruna: Rapistuneiden rakennusten kunnostaminen

  • Julkaistu
    21/02/2018
  • Määräaika
    12/04/2018
  • Tarjousten avaaminen
    13/04/2018
  • Sopimus tehty
    23/04/2018
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kirunabostäder Aktiebolag
Suorituspaikka
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45262690 Rapistuneiden rakennusten kunnostaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
38,282,600.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
2018/5
Kuvaus

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/04/2018 00:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
38,282,600.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Personalbolaget i Kiruna AB
Postiosoite: Arent Grapegatan 31 D
Paikkakunta: Kiruna
Postinumero: 981 32
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.