Publications Office of the EU
Italia-Rooma: Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Rooma: Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    27/12/2022
  • Määräaika
    15/02/2023
  • Tarjousten avaaminen
    21/02/2023
  • Sopimus tehty
    28/09/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI45 Frosinone
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71240000 Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
744,086.65 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
627,248.58 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.acquistinretepa.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/02/2023 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
744,086.65 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
627,248.58 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Sidoti Engineering SRL
Postiosoite:
Paikkakunta: Albano Laziale
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.