Publications Office of the EU
Organizacja, realizacja i obsługa rodzinnych eventów z okazji Dni Funduszy Europejskich na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Organizacja, realizacja i obsługa rodzinnych eventów z okazji Dni Funduszy Europejskich na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego

  • Julkaistu
    17/03/2025
  • Määräaika
    01/04/2025
  • Tarjousten avaaminen
    01/04/2025
  • Sopimus tehty
    25/04/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79952000 Tapahtumapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
666,666.70 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
DOK-IZ-II.272.24.2025
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest organizacja, realizacja i obsługa rodzinnych eventów z okazji Dni Funduszy Europejskich na Dolnym Śląsku w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, opłaconych przez Wykonawcę, zwanych dalej „eventami”, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), który stanowi Załącznik nr 1 do projektu umowy. Lokalizacje oraz terminy eventów - wskazane przez Zamawiającego: - Filharmonia Dolnośląska, Jelenia Góra; termin: 9 maja 2025 r., w godzinach 19.00 -21.30 i 11 maja 2025 r. w godzinach 10.00 -13.00; - Hala Stulecia, Wrocław; termin: 11 maja 2025 r., w godzinach 12.00 - 21.00; - Stawy Milickie; termin: 10 maja 2025 r., w godzinach 11.00 -18.00; - Twierdza Srebrna Góra; termin: 10 maja 2025 r., w godzinach od 11.00 -18.00; - Arboretum Wojsławice Ogród Botaniczny; termin: 11 maja 2025 r., w godzinach od 12.00 -18.00. Podane godziny są orientacyjne, dokładne godziny zostaną doprecyzowane po podpisaniu umowy. Organizacja przedmiotu zamówienia obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie eventów oraz zakończenie prac związanych z organizacją i ich przebiegiem, zgodnie z zakresem czynności szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do projektu umowy oraz Załącznikach 1a i 1b do OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia i załącznikach do OPZ, stanowiących razem załącznik nr 9 do SWZ.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://umwd-dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://umwd-dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/04/2025 10:10
Myöntämisperuste
Dodatkowy warsztat
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
666,666.70 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ibento Sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-202
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.