Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    27/09/2018
  • Määräaika
    06/11/2018
  • Tarjousten avaaminen
    06/11/2018
  • Sopimus tehty
    31/12/2018
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Suorituspaikka
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ostajan sijainti
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
527,122.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
526,300.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP.262.130.2018
Kuvaus

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postiosoite: ul. Banacha 1A
Paikkakunta: Warszawa
NUTS-koodi: PL911
Postinumero: 02-097
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Pääosoite: http://spcsk.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/11/2018 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.