Publications Office of the EU
Alankomaat-Leiden: Ambulanssit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Leiden: Ambulanssit

  • Julkaistu
    06/09/2022
  • Määräaika
    07/10/2022
  • Sopimus tehty
    23/01/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL Nederland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34114121 Ambulanssit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
826,250.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Z/22/005764
Kuvaus

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Kansallinen rekisterinumero: 11998501
Postiosoite: Parmentierweg 49
Paikkakunta: Leiden
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 2316 ZV
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Laurens Rorive
Pääosoite: http://www.rdoghm.nl
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
826,250.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Visser B.V.
Postiosoite: Brailleweg 7
Paikkakunta: LEEUWARDEN
Postinumero: 8912BL
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.