Publications Office of the EU
Ranska-Melun: Sillan kunnostukseen liittyvät rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Melun: Sillan kunnostukseen liittyvät rakennustyöt

  • Julkaistu
    02/04/2019
  • Määräaika
    17/05/2019
  • Sopimus tehty
    20/05/2019
  • Tarjousten avaaminen
    20/05/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Conseil général de Seine-et-Marne
Suorituspaikka
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Ostajan sijainti
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45221119 Sillan kunnostukseen liittyvät rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
694,275.90 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
RD109A-BAZOCHES LES BRAY
Kuvaus

RD 109a — commune de Bazoches-lès-Bray — réfection du pont métallique sur le canal de dérivation de la Seine.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.maximilien.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/05/2019 16:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
694,275.90 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Manang (mandataire)
Postiosoite: ZA Actisère
Paikkakunta: Le Cheylas
Postinumero: 38570
Maa: FRA

Virallinen nimi: Battaglino
Postiosoite: 506 rue Aristide Bergès — CS 10503
Paikkakunta: Voreppe Cedex
Postinumero: 38342
Maa: FRA

Virallinen nimi: Alliance Échafaudages et Structures
Postiosoite: 22 rue d'Arsonval
Paikkakunta: Chassieu
Postinumero: 69680
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.