Publications Office of the EU
Puola-Krakova: Henkilöautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Krakova: Henkilöautot

  • Julkaistu
    16/05/2013
  • Määräaika
    24/06/2013
  • Tarjousten avaaminen
    24/06/2013
  • Sopimus tehty
    08/07/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34110000 Henkilöautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
100,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
94,308.94 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
275/PN-63/2013
Kuvaus

1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych dla MPWiK SA w Krakowie.
Parametry i wyposażenie samochodu:
- rok produkcji: 2013
- kolor: srebrny, metalizowany
- norma emisji spalin: EURO 5
- samochód winien spełniać wszystkie kryteria dotyczące norm ekologicznych i bezpieczeństwa dla danego typu pojazdu dopuszczonych do ruchu w UE , szczególnie dotyczących:
1. Zużycie energii
2. Emisja dwutlenku węgla
3. Emisja tlenków azotu:
4. Emisja cząstek stałych
5. Emisja węglowodorów
- liczba miejsc siedzących: 5
- silnik benzynowy
- moc silnika: min 75 [kW]
- pojemność silnika: 1000÷1200 [cm³]
- moment obrotowy: min 170 [Nm]
- układ hamulcowy: hamulce tarczowe (przód, tył)
- ABS, ESP, ASR
- zderzaki, klamki, lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia
- czujniki parkowania: tył
- skrzynia biegów: manualna (min 5 biegów do przodu)
- centralny zamek otwierany z kluczyka i pilota
- immobiliser
- pełne przeszklenie przedziału pasażersko-ładunkowego
- dwa komplety kół, letnie i zimowe ( min. 15 cali)
- fabryczne kołpaki – pełne
- siedzenie w przestrzeni pasażerskiej: 3 osobowe, dzielone, składane z możliwością łatwego demontażu
- fabryczny autoalarm z niezależnym zasilaniem
- dwa kluczyki składane
- rozstaw osi: 2600 ÷2800 [mm]
- długość całkowita: 4200÷4400 [mm]
- szerokość: 1600÷1900 [mm]
- wysokość pojazdu: 1600÷1900 [mm]
- drzwi tylne (boczne – otwierane na bok) lewe i prawe: przeszklone
- klapa tylna z wycieraczka i ogrzewaniem
- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera (czołowe i boczne)
- wspomaganie układu kierowniczego
- relingi dachowe
- elektrycznie sterowane szyby
- kierownica obszyta skórą
- regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach
- wyświetlacz wielofunkcyjny (pokazujący m.in. czas jazdy, średnią prędkość, średnie oraz chwilowe zużycie paliwa, zasięg, przebieg)
- zewnętrzne lusterka boczne: regulowane elektrycznie i podgrzewane
- fabryczne radio CD/MP3 z zintegrowanym zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- gumowy dywanik w przestrzeni bagażowej
- fabryczna klimatyzacja automatyczna
- filtr kabinowy
- światła dzienne (włączane automatycznie)
- światła przeciwmgielne
- fabryczne dywaniki gumowe
- przyciemniane szyby
- siatka przytrzymująca bagaże
- koło zapasowe pełnowymiarowe
- gaśnica, apteczka, linka holownicza, trójkąt ostrzegawczy, 2 kamizelki.
Samochody rejestruje MPWiK S.A. na podstawie kompletu dokumentów od wykonawcy. Przy braku wymaganych dokumentów. Wykonawca zapłaci karę umowną.
Odbioru samochodów u dostawcy (loco Kraków) dokonuje Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Transportem, w przypadku stwierdzenie nieprawidłowości transakcja zostaje wykonawca ponosi karę umowną.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/06/2013 10:15
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
100,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
94,308.94 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Autoremo Sp. J. Andrzej i Edward Kuchta
Postiosoite: ul. Kościuszki 183
Paikkakunta: Bukowina Tatrzańska
Postinumero: 34-530
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.