Publications Office of the EU
Tanska-Aarhus: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Tanska-Aarhus: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut

  • Julkaistu
    23/12/2016
  • Määräaika
    23/01/2017
  • Tarjousten avaaminen
    23/01/2017
  • Sopimus tehty
    02/04/2017
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Aarhus Kommune
Suorituspaikka
NUTS code: DK042 Østjylland
Ostajan sijainti
NUTS code: DK042 Østjylland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,900,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
594,000.00 DKK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
10
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Udbud undervisning og undervisningsfaciliteter på den fælles lederuddannelse DOL i Aarhus Kommune.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://permalink.mercell.com/63484484.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/01/2017 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.