Publications Office of the EU
Puola-Wrocław: Hammashoitopalvelut ja niihin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Wrocław: Hammashoitopalvelut ja niihin liittyvät palvelut

  • Sopimus tehty
    10/07/2017
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85130000 Hammashoitopalvelut ja niihin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,332,858.58
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
621,140.86 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne w zakresie – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
6,332,858.58
Sopimuksen lopullinen arvo
621,140.86 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. we Wrocławiu
Postiosoite: ul. Krakowska 26
Paikkakunta: Wrocław
Postinumero: 50-425
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.