Publications Office of the EU
Aallotetun teräksen, hitsattujen verkkojen ja valssatun teräksen toimittamista Murcian itsehallintoalueella koskevan puitesopimuksen tekeminen Euroopan unionin rahoittaman elpymis-, muutos- ja palautumissuunnitelman (NextGenerationEU) ja muiden tilausten puitteissa. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Aallotetun teräksen, hitsattujen verkkojen ja valssatun teräksen toimittamista Murcian itsehallintoalueella koskevan puitesopimuksen tekeminen Euroopan unionin rahoittaman elpymis-, muutos- ja palautumissuunnitelman (NextGenerationEU) ja muiden tilausten puitteissa.

  • Julkaistu
    27/10/2025
  • Määräaika
    11/11/2025
  • Tarjousten avaaminen
    14/11/2025
  • Sopimus tehty
    23/01/2026
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
14622000 Teräs
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
TSA0081784
Kuvaus

Aallotetun teräksen, hitsattujen verkkojen ja valssatun teräksen toimittamista Murcian itsehallintoalueella koskevan puitesopimuksen tekeminen Euroopan unionin rahoittaman elpymis-, muutos- ja palautumissuunnitelman (NextGenerationEU) ja muiden tilausten puitteissa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/11/2025 14:30
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Precio.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Postinumero: 41300
Maa:
Virallinen nimi: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Postiosoite:
Paikkakunta: Olula Del Río
Postinumero: 04860
Maa:
Virallinen nimi: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Postiosoite:
Paikkakunta: Zamora
Postinumero: 49023
Maa:
Virallinen nimi: Ilitragua sl
Postiosoite:
Paikkakunta: Elche
Postinumero: 03292
Maa:
Virallinen nimi: PERFILES Y PLACAS S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: SEVILLA
Postinumero: 41092
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.