Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Onnettomuusjunan korjaus ÖBB 9481 4746 602 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

(Provia-ID 114114) Onnettomuusjunan korjaus ÖBB 9481 4746 602

  • Sopimus tehty
    03/05/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ÖBB-Technische Services-GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: anyw
Ostajan sijainti
NUTS code: AT130 Wien
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50220000 Rautateiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
495,345.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
ProVia-ID 114114
Kuvaus

O Havainnot o Asiaankuuluvien osien purkaminen ja kokoaminen, korirakenteen profiilin vaihtamisen valmistelu o Suulakepuristetun profiilin osittainen vaihtaminen, mukaan lukien korvaava täyttölaite ja imu, huuhtelulaite o Ylempien pitkien palkkien vaihtaminen o Maalin korjaukset o koko junan käyttöönotto

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Preis
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
495,345.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Siemens Mobility Austria GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Wien
Postinumero: 1210
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.