-
Julkaistu03/03/2025
-
Määräaika26/03/2025
-
Tarjousten avaaminen26/03/2025
-
Sopimus tehty06/08/2025
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
CT2018/2025 - TENDER FOR THE SUPPLY OF QTY 1 STRESS ECG MACHINE SYSTEM AT CARDIAC LAB AT GOZO GENERAL HOSPITAL
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
CT2018/2025 - TENDER FOR THE SUPPLY OF QTY 1 STRESS ECG MACHINE SYSTEM AT CARDIAC LAB AT GOZO GENERAL HOSPITAL
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=11850512
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=11850512
38434540 - Biolääketieteelliset laitteet
33100000 - Lääketieteelliset laitteet
33140000 - Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Tyyppi: price
Kuvaus: Cheapest Compliant
Painotus (prosentteina, tarkka) : 45301.46
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.