Publications Office of the EU
Ruotsi-Gävle: Putkijohtojen, tietoliikenne- ja voimalinjojen, teiden, lentokenttien ja rautateiden rakentamistyöt; maanpinnoitus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Gävle: Putkijohtojen, tietoliikenne- ja voimalinjojen, teiden, lentokenttien ja rautateiden rakentamistyöt; maanpinnoitus

  • Julkaistu
    03/03/2018
  • Määräaika
    05/04/2018
  • Tarjousten avaaminen
    06/04/2018
  • Sopimus tehty
    27/04/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Sala kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45230000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja voimalinjojen, teiden, lentokenttien ja rautateiden rakentamistyöt; maanpinnoitus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,800,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
2018/158
Kuvaus

Schaktfri ledningsrenovering - styrd borrning åt Sala kommun.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afxhudytfb&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/04/2018 00:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,800,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Nordic drilling system AB
Postiosoite: box 11083
Paikkakunta: Gävle
Postinumero: 800 11
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.