Publications Office of the EU
Viljavarastojen lastaus- ja purkujärjestelmien tilaushuolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Viljavarastojen lastaus- ja purkujärjestelmien tilaushuolto

  • Julkaistu
    12/09/2025
  • Määräaika
    23/09/2025
  • Tarjousten avaaminen
    25/09/2025
  • Sopimus tehty
    04/11/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG411 София (столица)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
291,666.67 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
503921
Kuvaus

Julkiseen hankintaan kuuluu muun muassa seuraavien toimien suorittaminen valtion varannosta ja sota-ajan varastoista vastaavan viraston (DA RDVZ) hallinnoimilla alueilla: 1. DA DRVZ:n hallinnoinnissa viljapohjaan (ZB) asennettujen teknisten laitteiden ohjausjärjestelmien tilausten ylläpito; 2. ZB:hen DRVZ:n hallinnointia varten asennettujen teknisten laitteiden ohjausjärjestelmien korjaus- ja/tai vaihtotoimet; 3. Hätäpuhelun yhteydessä on havaittava vika (laitteiden osittainen tai täydellinen toimintakyvyttömyys) työskenneltäessä ZB:hen asennettujen teknisten laitteiden valvontajärjestelmien kanssa DARVZ:n hallinnoinnissa, ja hankintaviranomaisen on ilmoitettava asiasta.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/503921
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/503921
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/09/2025 13:00
Myöntämisperuste
Съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, обществената поръчка се възлага въз основа на критерий „най-ниска цена“.
Arvioitu arvo
291,666.67 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: РЕМ СТРОЙ 21 ЕООД
Postiosoite:
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1527
Maa:
Virallinen nimi: ПИ ЕЙ СИ ЕООД
Postiosoite:
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1138
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.