Publications Office of the EU
Saksa-Darmstadt: Päivähoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Darmstadt: Päivähoitopalvelut

  • Julkaistu
    07/06/2022
  • Määräaika
    05/07/2022
  • Sopimus tehty
    01/08/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
Suorituspaikka
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85312100 Päivähoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
V-2022/5-ft/krä
Kuvaus

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.had.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.01 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Postiosoite: Frankfurter Straße 14
Paikkakunta: Darmstadt
Postinumero: 64293
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.