Publications Office of the EU
Espanja-Valencia: Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valencia: Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla

  • Julkaistu
    15/06/2022
  • Määräaika
    11/07/2022
  • Tarjousten avaaminen
    15/07/2022
  • Sopimus tehty
    13/10/2022
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Suorituspaikka
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
711,269.69 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
388,080.75 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
E-70009-2022-000085
Kuvaus

Contratación de los servicios de desbroce, poda y limpieza de bordes viales, parcelas municipales y otros espacios públicos libres, no ajardinados y calificados como no urbanizables.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Kansallinen rekisterinumero: P9690001D
Postiosoite: Guillem de Castro, 51 - 4
Paikkakunta: València
NUTS-koodi: ES523
Postinumero: 46007
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/07/2022 12:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
711,269.69 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
388,080.75 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: S.A. AGRICULTORES DE LA VEGA DE VALENCIA
Postiosoite: PLAZA TETUAN, 1 BJ 1
Paikkakunta: VALENCIA
Postinumero: 46003
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.