-
Julkaistu16/12/2019
-
Määräaika21/01/2020
-
Tarjousten avaaminen21/01/2020
-
Sopimus tehty24/02/2020
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Unkari-Kazincbarcika: Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Élelmiszerek beszerzése 11 termék csoportból, 12 hónapon keresztül történő fix ártartás mellett.
6. rész: 470 700 db, 80 750 kg
Az árucsoportonkénti becsült mennyiségek a dokumentációban, áruféleségenként pedig a dokumentációban szerepelnek.
A megadott mennyiségektől +30 %-kal való eltérés lehetséges.
A részletes specifikációt, valamint a szállítási ütemezést a dokumentáció tartalmazza.
Az árazatlan költségvetés valamint további információ a Dokumentáció része.
Ahol ajánlatkérő nem határoz meg kiszerelést, azon termékeknél bármely kiszerelést elfogadja.
Azon termékeknél, ahol ajánlatkérő kiszerelést meghatároz, az eltérő kiszerelés megajánlása az Ajánlat érvénytelenségét eredményezi az adott rész tekintetében.
Ahol ajánlatkérő meghatároz minőséget, összetételt, attól eltérni csak egyenértékű minőségű termék megajánlásával lehet. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Amennyiben Ajánlattevő nem tudja igazolni, hogy az általa megajánlott termék egyenértékű minőségű az Ajánlatkérő által előírt minőséggel, úgy az adott rész tekintetében ajánlata érvénytelen lesz.
Ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányú, eredetű, típusú dologra hivatkozik, az a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, ajánlatkérő az „azzal egyenértékű” terméket is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján.
Virallinen nimi: Barcika Centrum Vagyonkezelő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Kansallinen rekisterinumero: EKRSZ_96780853
Postiosoite: Munkácsy tér 1.
Paikkakunta: Kazincbarcika
NUTS-koodi: HU311
Postinumero: 3700
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Dr. Kónya Tamás
Pääosoite: http://barcikacentrum.hu/
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001565412019/reszletek
15000000 - Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
15131000 - Lihasäilykkeet ja -valmisteet
15300000 - Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet
15840000 - Kaakao; suklaa ja makeiset
15220000 - Pakastettu kala, kalafileet ja muu kalanliha
15500000 - Maitotaloustuotteet
15851100 - Kypsentämätön pasta
15331400 - Säilötyt ja/tai säilykevihannekset
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.