Publications Office of the EU
Kroatia-Rijeka: Atk-laitteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatia-Rijeka: Atk-laitteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    03/01/2018
  • Määräaika
    31/01/2018
  • Tarjousten avaaminen
    31/01/2018
  • Sopimus tehty
    22/02/2018
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Grad Rijeka
Suorituspaikka
NUTS code: HR031 Primorsko-goranska županija
Ostajan sijainti
NUTS code: HR031 Primorsko-goranska županija
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,520,000.00 HRK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,119,125.60 HRK
Tarjouspyynnön viitenumero
11-00-48/2017
Kuvaus

Nabava usluge upravljanja sustavom ispisa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/01/2018 12:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,520,000.00 HRK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,119,125.60 HRK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Harta d.o.o.
Postiosoite: Štivar 3
Paikkakunta: Kastav
Postinumero: 51215
Maa: HRV

Virallinen nimi: S&T Hrvatska d.o.o
Postiosoite: Borongajska cesta 81a
Paikkakunta: Zagreb
Postinumero: 10000
Maa: HRV
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.