Publications Office of the EU
Romania-București: Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-București: Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet

  • Julkaistu
    16/05/2018
  • Määräaika
    15/06/2018
  • Tarjousten avaaminen
    15/06/2018
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Regia Autonomă de Transport București
Suorituspaikka
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ostajan sijainti
NUTS code: RO321 Bucureşti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34630000 Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
610,789.54 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
2832
Kuvaus

Piese de schimb pentru tramvaie — echipamente de frânare tramvai (4 loturi), conform caietului de sarcini. Livrarea se va face în maxim 21 de săptămâni de la semnarea contractului de către ambele părți.
Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 13 zile. Termenul limită în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificare/informații suplimentare va fi cu 10 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Regia Autonomă de Transport București
Kansallinen rekisterinumero: Romania
Postiosoite: Bulevardul Dinicu Golescu nr. 1, sector 1
Paikkakunta: București
NUTS-koodi: RO321
Postinumero: 7000
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: Dicran-Daniel Costache
Pääosoite: www.ratb.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/06/2018 15:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.