Publications Office of the EU
Italia-Trescore Cremasco: Tieliikennepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Trescore Cremasco: Tieliikennepalvelut

  • Julkaistu
    13/08/2014
  • Määräaika
    13/10/2014
  • Sopimus tehty
    23/12/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centrale unica di Committenza Trescore Cremasco — Palazzo Pignano, presso Comune di Trescore Cremasco (CR)
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60100000 Tieliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
224,014.70 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Servizio di trasporto scolastico con accompagnatore. L’appalto ha per oggetto il servizio di trasporto scolastico con accompagnatore rivolto agli alunni del Comune di Palazzo Pignano, frequentanti:
a) Le scuole primarie di Palazzo Pignano e Scannabue;
b) La scuola dell’infanzia di C.ne Gandini;
c) La scuola secondaria di primo grado di Pandino.
Anni scolastici 2014/2015 (dal 1.1.2015) — 2015/2016 — 2016/2017.
CIG 5885571ED2.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
CPV-koodi
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
224,014.70 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ditta Autoservizi Barbati Snc di Barbati Biondo Gianbattista
Postiosoite: Via Rinetta 4
Paikkakunta: Pandino
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.