-
Julkaistu28/04/2026
-
Määräaika28/05/2026
-
Tarjousten avaaminen29/05/2026
-
Sopimus tehty16/07/2026
-
Tänään05/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
”Laboratoriolaitteiden ja -laitteiden toimittaminen erässä Plovdivin yliopistolle ”PAISY HILENDARSKI” hankkeessa BG16RFPR002-1.014-0007 ”PERIMED-2-osaamiskeskus””
Tämän tarjouspyynnön aiheena on ”Laboratoriolaitteiden ja -laitteiden hankinta arvalla Plovdivin Paisii Hilendarski -yliopistolle” hankkeessa BG16RFPR002-1.014-0007 ”Perimed-2 Competence Centre”, joka jakautuu kolmeen (kolmeen) erään seuraavasti: Erä № 1: Erä № 2: ”Kuvan sytometri” ”Automaattinen solulaskuri (hemosytometri)” Erä № 3: ”Mikrosentrifugi” Yksityiskohtainen kuvaus yksittäisiin eriin kuuluvien laitteiden tyypistä, määrästä ja teknisistä ominaisuuksista esitetään teknisissä eritelmissä, jotka ovat erottamaton osa tätä tarjouspyyntöasiakirjaa.
https://app.eop.bg/today/574933
https://app.eop.bg/today/574933
38000000 - Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
50400000 - Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto
50000000 - Korjaus- ja huoltopalvelut
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.