Publications Office of the EU
Saksa-Luckenwalde: Jäänpoisto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Luckenwalde: Jäänpoisto

  • Julkaistu
    22/05/2023
  • Määräaika
    28/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    28/06/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Landkreis Teltow-Fläming
Suorituspaikka
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Ostajan sijainti
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90630000 Jäänpoisto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
630,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
7
Tarjouspyynnön viitenumero
10/23-26/WD/01
Kuvaus

Winterdienst auf Kreisstraßen 2023 bis 2026
Saisonpauschale
146,342 Straßenkilometer streuen
146,342 Straßenkilometer räumen und streuen
146,342 Straßenkilometer Räumen und abstumpfen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y526BUT
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/06/2023 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.