Publications Office of the EU
Saksa-Bad Segeberg: Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Bad Segeberg: Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    15/10/2021
  • Määräaika
    12/11/2021
  • Tarjousten avaaminen
    12/11/2021
  • Sopimus tehty
    11/04/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kreis Segeberg - Der Landrat
Suorituspaikka
NUTS code: DEF0D Segeberg
Ostajan sijainti
NUTS code: DEF0D Segeberg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85300000 Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
SE30.00.20210031
Kuvaus

Auftragsgegenstand sind die Hausleitung für die vom Land Schleswig-Holstein anerkannte Gemeinschaftsunterkunft für Asylsuchende in Schackendorf, Kreis Segeberg, und die Betreuung der dort untergebrachten Personen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y6QYY93
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/11/2021 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Johanniter-Unfall-Hilfe e.V. (RV SHSO)
Postiosoite:
Paikkakunta: Lübeck
Postinumero: 23560
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.